Stripe Registration (8.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Subscribe
hr: Prijavi se

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: View
hr: Pregled

en: Created
hr: Stvoreno

en: Roles
hr: Uloge

en: Owner
hr: Vlasnik

en: About
hr: Opis
