Stripe Registration (8.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Subscribe
it: Registrati

en: Yes
it: Sì

en: Edit
it: Modifica

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: View
it: Visualizza

en: Created
it: Creato

en: Roles
it: Ruoli

en: Owner
it: Proprietario

en: Changed
it: Modificato

en: Plan
it: Piano

en: About
it: Informazioni

en: Card number
it: Numero carta

en: Cancel subscription
it: Elimina iscrizione
