Stripe Registration (8.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Subscribe
ka: გამოწერა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Roles
ka: როლები

en: Owner
ka: მფლობელი
