Stripe Registration (8.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: View
km: មើល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: About
km: អំពី
