Stripe Registration (8.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Subscribe
nl: Abonneer

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: View
nl: Weergeven

en: Subscription settings
nl: Instellingen abonnement

en: My subscriptions
nl: Mijn inschrijvingen

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Roles
nl: Rollen

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Subscription
nl: Inschrijving

en: About
nl: Over

en: Customer ID
nl: Klant-ID

en: Card number
nl: Kaartnummer

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.
