Stripe Registration (8.x-1.0-rc2) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Subscribe
af: Skryf in

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Roles
af: Rolle
