Stripe Registration (8.x-1.0-rc2) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Subscribe
ar: اشتراك

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: View
ar: عرض

en: Created
ar: الإنشاء

en: Roles
ar: الأدوار

en: Owner
ar: المالك

en: Changed
ar: تم التغير

en: Live
ar: مباشر

en: About
ar: حول
