Stripe Registration (8.x-1.0-rc2) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: Created
az: Yaradıldı

en: Roles
az: Rollar

en: Owner
az: Sahib

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Live
az: Canlı

en: About
az: Haqqında
