Stripe Registration (8.x-1.0-rc2) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Subscribe
be: Падпісацца

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: View
be: Праглядзець

en: Created
be: Створана

en: Roles
be: Ролі

en: Owner
be: Уладальнік

en: About
be: Аб
