Stripe Registration (8.x-1.0-rc2) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Subscribe
he: הרשמה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: View
he: צפיה

en: Subscription settings
he: הגדרות מנוי

en: Created
he: נוצר

en: Roles
he: תפקידים

en: Owner
he: בעלים

en: Changed
he: השתנה

en: Live
he: חי

en: Subscription
he: מנוי

en: About
he: אודות
