Stripe Registration (8.x-1.0-rc2) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Cancel
id: Batal

en: Subscribe
id: Berlangganan

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: View
id: Lihat

en: Created
id: Dibuat

en: Roles
id: Peran

en: Owner
id: Pemilik

en: Changed
id: Berubah

en: Live
id: Langsung

en: About
id: Tentang
