Stripe Registration (8.x-1.0-rc2) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Subscribe
ta: சந்தா சேர்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: View
ta: பார்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Owner
ta: உரிமையாளர்

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: About
ta: பற்றி
