Stripe Sync Users and Roles (1.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Never
cs: Nikdy

en: Roles
cs: Role

en: Minute
cs: Minuta

en: Last run
cs: Naposledy spuštěno

en: Policy
cs: Zásada
