Stripe Sync Users and Roles (1.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: (none)
el: (κανένα)

en: Never
el: Ποτέ

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Minute
el: Λεπτό
