Stripe Sync Users and Roles (1.0.0-alpha2) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: (none)
es: (ningúno)

en: Never
es: Nunca

en: Stripe
es: Franja

en: Minute
es: Minuto

en: Last run
es: Última ejecución

en: this product
es: este producto

en: Policy
es: Política

en: Checkout options
es: Opciones de finalización de compra
