Stripe Sync Users and Roles (1.0.0-alpha2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Roles
et: Rollid

en: Minute
et: Minut

en: Last run
et: Viimati käivitus
