Stripe Sync Users and Roles (1.0.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: (none)
fa: هیچ

en: Never
fa: هیچوقت

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Minute
fa: دقیقه
