Stripe Sync Users and Roles (1.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: (none)
fi: (ei mitään)

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Minute
fi: Minuutti

en: Last run
fi: Viimeisin ajo
