Stripe Sync Users and Roles (1.0.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: (none)
fr: (aucun)

en: Never
fr: Jamais

en: Roles
fr: Rôles

en: Stripe
fr: Bande

en: Last run
fr: Dernier lancement

en: this product
fr: ce produit

en: Policy
fr: Politique

en: User not found.
fr: Utilisateur non trouvé.
