Stripe Sync Users and Roles (1.0.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: (none)
hi: (कोई नहीं)

en: Never
hi: कभी नहीं,कदापि नहीं

en: Roles
hi: भूमिका

en: Minute
hi: मिनट
