Stripe Sync Users and Roles (1.0.0-alpha2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: (none)
id: (tidak ada)

en: Never
id: Tidak pernah

en: Roles
id: Peran

en: Minute
id: Menit
