Stripe Sync Users and Roles (1.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: (none)
is: (ekkert)

en: Never
is: Aldrei

en: Roles
is: Hlutverk

en: Minute
is: Mínúta
