Stripe Sync Users and Roles (1.0.0-alpha2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: (none)
it: (nessuno)

en: Never
it: Mai

en: Roles
it: Ruoli

en: Minute
it: Minuto
