Stripe Sync Users and Roles (1.0.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Never
ja: なし

en: Roles
ja: 役割

en: Minute
ja: 分

en: Last run
ja: 最終実行

en: Policy
ja: ポリシー
