Stripe Sync Users and Roles (1.0.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: (none)
ka: (არცერთი)

en: Never
ka: არასდროს

en: Roles
ka: როლები

en: Minute
ka: წუთი
