Stripe Sync Users and Roles (1.0.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: (none)
kn: (ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ)

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Stripe
kn: ಪಟ್ಟೆ

en: Minute
kn: ನಿಮಿಷಗಳು
