Stripe Sync Users and Roles (1.0.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: (none)
nl: (geen)

en: Never
nl: Nooit

en: Roles
nl: Rollen

en: Stripe
nl: Streep

en: Minute
nl: Minuut

en: Last run
nl: Voor het laatst uitgevoerd

en: this product
nl: dit product

en: Policy
nl: Beleid

en: Checkout options
nl: Afrekenopties

en: User not found.
nl: Gebruiker niet gevonden.
