Stripe Sync Users and Roles (1.0.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: (none)
oc: (pas cap)

en: Never
oc: Pas jamai

en: Roles
oc: Ròtles

en: Minute
oc: Minuta
