Stripe Sync Users and Roles (1.0.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: (none)
pl: (brak)

en: Never
pl: Nigdy

en: Roles
pl: Role

en: Minute
pl: Minuta

en: Last run
pl: Ostatnio uruchomiono

en: Policy
pl: Polityka
