Stripe Sync Users and Roles (1.0.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: (none)
pt: (nenhum)

en: Never
pt: Nunca

en: Roles
pt: Papéis

en: Stripe
pt: Listra

en: Minute
pt: Minuto

en: Last run
pt: Última vez que rodou

en: Policy
pt: Política
