Stripe Sync Users and Roles (1.0.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: (none)
ru: (нет)

en: Never
ru: Никогда

en: Roles
ru: Роли

en: Stripe
ru: Полоса

en: Minute
ru: Минута

en: Last run
ru: Последний запуск

en: Policy
ru: Политика
