Stripe Sync Users and Roles (1.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Never
sk: Nikdy

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Minute
sk: Minúta

en: Last run
sk: Naposledy spustené
