Stripe Sync Users and Roles (1.0.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: (none)
sv: (inget)

en: Never
sv: Aldrig

en: Roles
sv: Roller

en: Stripe
sv: Rand

en: Minute
sv: Minut

en: Last run
sv: Kördes senast

en: this product
sv: denna vara

en: Policy
sv: Riktlinje
