Stripe Sync Users and Roles (1.0.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: (none)
tr: (hiçbiri)

en: Never
tr: Asla

en: Roles
tr: Roller

en: Minute
tr: Dakika
