Stripe Sync Users and Roles (1.0.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: (none)
vi: (không)

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Roles
vi: Vai trò

en: Stripe
vi: Đường viền

en: Minute
vi: Phút

en: Last run
vi: Lần chạy trước

en: this product
vi: sản phẩm này

en: Policy
vi: CHÍNH SÁCH
