Stripe Sync Users and Roles (1.0.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: (none)
ca: (cap)

en: Never
ca: Mai

en: Roles
ca: Rols

en: Minute
ca: Minut

en: Last run
ca: Última execució

en: Policy
ca: Política
