Stripe Sync Users and Roles (1.0.0-alpha3) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: (none)
da: (ingen)

en: Never
da: Aldrig

en: Roles
da: Roller

en: Stripe
da: Stribe

en: Minute
da: Minut

en: Last run
da: Sidst kørt

en: this product
da: denne vare

en: Policy
da: Betingelser
