Stripe Sync Users and Roles (1.0.0-alpha3) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: (none)
de: (keine)

en: Never
de: Nie

en: Roles
de: Rollen

en: Stripe
de: Streifen

en: Last run
de: Letzter Lauf

en: this product
de: Dieser Artikel

en: Policy
de: Richtlinie

en: User not found.
de: Benutzer nicht gefunden.

en: Mode: @mode
de: Modus: @mode

en: Updated roles for user @uid
de: Aktualisierte Rollen für Benutzer @uid
