Stripe Sync Users and Roles (1.0.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Roles
eu: Zereginak

en: Minute
eu: Minutu

en: Last run
eu: Azken abioa
