Stripe Sync Users and Roles (1.0.0-alpha3) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: (none)
he: (ללא)

en: Never
he: אף פעם

en: Roles
he: תפקידים

en: Minute
he: דקות
