Stripe Sync Users and Roles (1.0.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: (none)
hu: (semmi)

en: Never
hu: Soha

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Stripe
hu: Csíkozás

en: Minute
hu: Perc

en: Last run
hu: Utolsó futás

en: this product
hu: ez a termék

en: Policy
hu: Irányelv

en: Checkout options
hu: Pénztár opciók
