Stripe Sync Users and Roles (1.0.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Never
lt: Niekada

en: Roles
lt: Rolės

en: Stripe
lt: Žymėjimas

en: Minute
lt: Minutė
