Stripe Sync Users and Roles (1.0.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: (none)
ro: (nici unul)

en: Never
ro: Niciodată

en: Roles
ro: Roluri

en: Minute
ro: Minut
