Stripe Sync Users and Roles (1.0.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: (none)
ta: (ஏதுமில்லை)

en: Never
ta: இல்லை

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Minute
ta: நிமிடம்
