Stripe Sync Users and Roles (1.0.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: (none)
uk: (немає)

en: Never
uk: Ніколи

en: Roles
uk: Ролі

en: Stripe
uk: Смуга

en: Minute
uk: Хвилина

en: Last run
uk: Востаннє виконувалась

en: Policy
uk: Поведінка

en: User fields
uk: Поля користувача
