Stripe's webform integration (2.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
af: E-pos

en: Currency
af: Geldeenheid

en: Quantity
af: Aantal

en: Country
af: Land

en: Name
af: Naam

en: Amount
af: Hoeveelheid
