Stripe's webform integration (2.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
et: E-post

en: Currency
et: Valuuta

en: Quantity
et: Kogus

en: Country
et: Riik

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Subscriptions
et: Tellimused

en: Amount
et: Kogus

en: State
et: Olek

en: City
et: Linn

en: -Select-
et: -Vali-
