Stripe's webform integration (2.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
he: אימייל

en: Quantity
he: כמות

en: Country
he: מדינה

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Subscriptions
he: מנויים

en: Amount
he: כמות

en: State
he: מצב

en: City
he: עיר
