Stripe's webform integration (2.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
id: Email

en: Currency
id: Mata uang

en: Quantity
id: Kuantitas

en: Country
id: Negara

en: Name
id: Nama

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: Amount
id: Jumlah

en: State
id: Status

en: City
id: Kota

en: -Select-
id: -Pilih-
