Stripe's webform integration (2.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Country
jv: Negara

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: -Select-
jv: -Pilih-
